Атрибутика, виготовлення корпоративної, сувенірної атрибутики на заказ, продаж атрибутики

Вже не перший рік наша компанія радує замовників виготовленням оригінальної атрибутики, як корпоративної так і нагородної. До корпоративної атрибутики належать бейджі, запонки, затиски для краваток та кулони. Виробляються вони з різних видів металів, оздоблюються камінням та різноманітним орнаментом.  Ми враховуємо вподобання наших клієнтів. В кожен витвір вкладається частинка нашої душі, адже в інтересах компанії, щоб не тільки ми, але й замовник залишився задоволеним сповна. Також наша команда займається виготовленням корпоративних прикрас, до яких можна віднести браслети, каблучки, підвіски та ланцюжки 

Їх виготовлення – це  досить кропітка праця, в результаті якої з’являються неперевершені речі як індивідуального так і загального вжитку. Над створенням прикрас працюють люди, віддані своїй справітому можете бути впевнені, що зробивши замовлення саме у нас, в результаті ви отримаєте те, що бажаєте.

Невід’ємною частиною нашого робочого процесу є створення корпоративної символіки, а саме: прапорів, прапорців, вимпелів та шевронів. Також досить широко ми практикуємо оздоблення даної продукції вишивкою. Саме тому, якщо вам потрібен прапор з індивідуальною вишивкою чи погони – це до нас.

Чималу роль в нашій роботі відіграють технології, за допомогою яких створюється вся продукція компанії.

Однією з них є технологія штампування, під час якої відбувається обробка матеріалів під тиском, внаслідок чого ми отримуємо потрібні деталі.

Ще існує така методика як хімічне гравірування. Це процес, який полягає в проявленні зображення в спеціальних розчинах залежно від виду металу.

Не менш вагомим у виробництві деталей є процес лиття. Шляхом заливання металу в спеціальну ливарну форму, ми отримуємо обриси цього предмету.

В додачу до всього використовується технологія сублімаційного друку, за рахунок якої з допомогою цифрових способів відбувається перенесення зображення на матеріал.

Полімерна заливка характеризується нанесенням шару полімерної смоли на зображення. 

Завдяки цим технологіям команда професіоналів, вже напрацювавши неабияке вміння, кожного дня займається виготовленням самобутніх та бажаних виробів.