Статті про атрибутику

За допомогою інформації, розміщеної на нашому сайті можна ознайомитися з різновидами сучасної атрибутики, яка в наші дні застосовується часто-густо. Атрибутика - поняття, що додає характерні риси певного заходу, свята, події. Також атрибутика є обов'язковою складовою при підтримці корпоративного духу і виділенні робочого мікроклімату компаній і організацій. Читати даліКорпоративна атрибутика - брелокиКорпоративна підвіскаАтрибутика в наш час диференціюється на кілька різновидів. Вона може бути корпоративної або спеціально приуроченій до певного свята, більш особистого характеру, можна сказати. Приклади продукції, виконаної в корпоративному стилі, можна побачити в період новорічних свят, у банківських установах, наприклад. Більшість з них замовляють ялинкові прикраси зі своєю корпоративною символікою і назвою своєї організації або логотипами і прикрашають ними стандартні новорічні ялинки, які в свою чергу також є яскравим прикладом традиційної атрибутики.

Абсолютно неможливе проведення рекламних акцій та заходів такого роду без спеціальної атрибутики. В даному випадку для організаторів створюється величезне поле для діяльності та реалізації найвільніших своїх ідей. Рекламні акції, що несуть в тій чи іншій мірі гумористичний характер створюють для дизайнерів особливу привабливість. В даному випадку не існує строгих обмежень і рамок. Тут можна реалізувати всі свої найкреативніші ідеї. Доречно застосування будь-якого виду атрибутики, залежно від запланованого на проведення конкретного заходу бюджету та ідеології проведення. Багато компаній великими тиражами замовляють такі предмети корпоративної продукції як ексклюзивні бейджі, що виділяють її співробітників.

Корпоративні брелкиВиготовлення корпоративної атрибутикиДизайнери нашої компанії постійно розробляють нові моделі цих корпоративних аксесуарів. Дуже стильно виглядають бейджі, виконані на металевих пластинках із застосуванням різноманітних технологій, що дозволяють наносити зображення і написи найрізноманітнішими способами. Такі бейджі кріпляться не стандартним чином до якого всі звикли, тобто не за допомогою прищіпок і шпильок, а на магнітну шайбочку, яка знаходиться з внутрішньої сторони одягу і фіксує основну пластинку бейдж через неї, не порушуючи текстуру речі, і не збираючи в складки тканина в місцях кріплення. Допустима найрізноманітніша кольорова гамма і абсолютно різні матеріали, які беруться за основу. Варіацій спеціальної атрибутики дуже багато. Але єдиним об'єднуючим фактором для всіх атрибутів, що виготовляються нашою компанією, є незмінне якість, ввічливе обслуговування та адекватні ціни. 

Прикладами атрибутики також є прапори (прапорці), вимпела, краваткові затискачі (найчастіше замовляються великими тиражами для кріплення на краватки співробітників-чоловіків, у той час як співробітниці-жінки носять на шиї косинки з відповідними логотипами, зображеннями, написами), запонки, кулони, підвіски, кільця браслети, ланцюжки.

Якщо замовнику дуже важко визначитися при виборі, що і природно при такому достатку варіантів, і прийняти остаточне рішення, на допомогу прийде ціла команда найталановитіших фахівців - дизайнерів та менеджерів. Самий кваліфікований і творчий персонал по роботі з атрибутикою різного роду в Києві - у нас.