Кулони

Виготовлення кулонів, а також виготовлення брошок та шпильок з корпоративною символікою. Ми робимо кулони на замовлення, а також брошки і шпильки використовуючи кольорові метали, а також за допомогою гравіювання, ми можемо нанести напис або залишити ініціали власника. Продовження тексту...

Кулон адресник для собаки
Адресник для собаки
Адресник для собак
Кулон адресник
Кулон адресник
Кулон адресник для собаки
Кулон адресник для собаки
Адресник для собаки Скотч-тер'єр
Адресник у формі серця
Кулон-адресник для Шпіца
Кулон-адресник для шнауцера
Кулон-адресник для шелті
Кулон-адресник для САО
Кулон-адресник для САО
Кулон-адресник для ротвейлера
Кулон-адресник для пуделя
Адресник для собаки
Кулон адресник для собаки
Кулон-адресник для німецької вівчарки
Кулон-адресник для мопса
12

Кулони, брошки і шпильки здебільшого є елементом жіночого стилю, хоча чоловіки кулони також можуть використовувати. Кулони були однією з головних прикрас ще з давніх часів. Їх часто використовували для носіння фотографій, іконок, маленьких ключів. Виготовлення кулонів з ювелірними каменями, чудово підійдуть на подарунки і презенти. Корпоративні кулони, виготовлені на замовлення, - це відмінні, оригінальні корпоративні подарунки і це також один з ефективних рекламних ходів, який призводить до успіху. Вони можуть, знаходиться у свого власника не лише на роботі або корпоративних святах, але і на інших заходах, тим самим, рекламуючи і роблячи відомішою, організацію або групу, інформацію про яку вони в собі несуть.

У нас можна купити шпильки, брошки і кулони, а також замовити кулони, брошки і шпильки з корпоративною символікою.

Жінкам подобається прикрашати себе, так уже повелося. Мабуть, так було завжди. У всякому разі, знайдені при розкопках кулони, віднесені до доісторичних часів. Кулони у той час виконували роль амулетів, але, можливо, це було тільки вивертом, а насправді кулони були, є і будуть прикрасою. Єгипетська цариця Клеопатра, наприклад, смарагдові кулони зі своїм зображенням дарувала всім придворним. Тутанхамон ніколи не розлучався з кулоном-скарабеєм. Середньовічні кулони у сімействі Борджіа були чомусь наповнені отрутою. Про той час можна сказати, що це був період розквіту кулонів - вони стали дуже витонченими і дорогими. Адже, якщо потрібно продемонструвати свою спроможність, кращої «вітрини», ніж шия не знайдеш, а кулон може бути будь-якого розміру. Ювеліри епохи Відродження не могли обійти увагою це прикраса, і воно стало справжнім витвором мистецтва.

Можна сказати, що сьогодні багато прийомів і техніки у виготовленні кулонів збереглися з тих часів. Жінки, як і раніше, із задоволенням носять золоті та срібні прикраси. Можливо, різноманітніше стали матеріали, з яких роблять кулони, та й функції кулонів помітно розширилися.

Звичайно, перш за все, кулони - прикраса, повсякденна і вишукана. У кулоні може міститися секрет - фотографія, записочка чи пелюсток квітки. Майстри, що роблять кулони на замовлення, втілять будь-які ювелірні фантазії замовника - гравіювання, вишукані форми, дорогоцінні камені, секрети, відомі тільки вам.

Кулони можуть поєднувати декілька функцій. Наприклад, бути годинниками, флеш-картою, ключем від важливої скриньки і при цьому залишатися прикрасою.

Асортимент цих прикрас сьогодні справді величезний, продаж кулонів ведеться повсюдно, і вибрати саме «свій» кулон у цьому різноманітті буває непросто. Існує кілька правил, дотримання яких, допоможе зробити правильний вибір.

По-перше, при виборі кулона потрібно обов'язково враховувати відтінок шкіри. Дуже білошкірим дамам підійдуть кулони з чорного золота, а смаглявим - зі щирого і білого золота.

По-друге, колір каменю в кулоні може і повинен підкреслити красу очей його власниці. До карих очей підійдуть червонувато-коричневі камені, до зелених - фіолетові, до сірих і блакитних очей будуть гарні камені будь-якого кольору.

По-третє, довжина шиї повинна бути врахована. Якщо шия довга, можна дозволити собі витончений кулон на коротенькому ланцюжку. При шиї не дуже довгій, краще уникати громіздких форм і коротких ланцюжків. Нехай це буде подовжений кулон на середньої довжини ланцюжку.

По-четверте, пропорції тіла можна візуально вирівняти за допомогою правильно підібраного кулона. При короткуватою верхньої частини тіла протипоказані масивні кулони на довгих ланцюжок. Підійде ланцюжок середньої довжини з дуже невеликим акуратним кулончиком.

Кулони можуть бути стильними та ошатними, і повинні радувати свою господиню. Бажано, щоб кулон був виготовлений з натурального матеріалу. Китайський пластик вже не в моді.

Звертайтесь і замовляйте виготовлення кулонів!