Кулони

Виготовлення кулонів, а також виготовлення брошок та шпильок з корпоративною символікою. Ми робимо кулони на замовлення, а також брошки і шпильки використовуючи кольорові метали, а також за допомогою гравіювання, ми можемо нанести напис або залишити ініціали власника. Продовження тексту...

Кулони, брошки і шпильки здебільшого є елементом жіночого стилю, хоча чоловіки кулони також можуть використовувати. Кулони були однією з головних прикрас ще з давніх часів. Їх часто використовували для носіння фотографій, іконок, маленьких ключів. Виготовлення кулонів з ювелірними каменями, чудово підійдуть на подарунки і презенти. Корпоративні кулони, виготовлені на замовлення, - це відмінні, оригінальні корпоративні подарунки і це також один з ефективних рекламних ходів, який призводить до успіху. Вони можуть, знаходиться у свого власника не лише на роботі або корпоративних святах, але і на інших заходах, тим самим, рекламуючи і роблячи відомішою, організацію або групу, інформацію про яку вони в собі несуть.

У нас можна купити шпильки, брошки і кулони, а також замовити кулони, брошки і шпильки з корпоративною символікою.

Жінкам подобається прикрашати себе, так уже повелося. Мабуть, так було завжди. У всякому разі, знайдені при розкопках кулони, віднесені до доісторичних часів. Кулони у той час виконували роль амулетів, але, можливо, це було тільки вивертом, а насправді кулони були, є і будуть прикрасою. Єгипетська цариця Клеопатра, наприклад, смарагдові кулони зі своїм зображенням дарувала всім придворним. Тутанхамон ніколи не розлучався з кулоном-скарабеєм. Середньовічні кулони у сімействі Борджіа були чомусь наповнені отрутою. Про той час можна сказати, що це був період розквіту кулонів - вони стали дуже витонченими і дорогими. Адже, якщо потрібно продемонструвати свою спроможність, кращої «вітрини», ніж шия не знайдеш, а кулон може бути будь-якого розміру. Ювеліри епохи Відродження не могли обійти увагою це прикраса, і воно стало справжнім витвором мистецтва.

Можна сказати, що сьогодні багато прийомів і техніки у виготовленні кулонів збереглися з тих часів. Жінки, як і раніше, із задоволенням носять золоті та срібні прикраси. Можливо, різноманітніше стали матеріали, з яких роблять кулони, та й функції кулонів помітно розширилися.

Звичайно, перш за все, кулони - прикраса, повсякденна і вишукана. У кулоні може міститися секрет - фотографія, записочка чи пелюсток квітки. Майстри, що роблять кулони на замовлення, втілять будь-які ювелірні фантазії замовника - гравіювання, вишукані форми, дорогоцінні камені, секрети, відомі тільки вам.

Кулони можуть поєднувати декілька функцій. Наприклад, бути годинниками, флеш-картою, ключем від важливої скриньки і при цьому залишатися прикрасою.

Асортимент цих прикрас сьогодні справді величезний, продаж кулонів ведеться повсюдно, і вибрати саме «свій» кулон у цьому різноманітті буває непросто. Існує кілька правил, дотримання яких, допоможе зробити правильний вибір.

По-перше, при виборі кулона потрібно обов'язково враховувати відтінок шкіри. Дуже білошкірим дамам підійдуть кулони з чорного золота, а смаглявим - зі щирого і білого золота.

По-друге, колір каменю в кулоні може і повинен підкреслити красу очей його власниці. До карих очей підійдуть червонувато-коричневі камені, до зелених - фіолетові, до сірих і блакитних очей будуть гарні камені будь-якого кольору.

По-третє, довжина шиї повинна бути врахована. Якщо шия довга, можна дозволити собі витончений кулон на коротенькому ланцюжку. При шиї не дуже довгій, краще уникати громіздких форм і коротких ланцюжків. Нехай це буде подовжений кулон на середньої довжини ланцюжку.

По-четверте, пропорції тіла можна візуально вирівняти за допомогою правильно підібраного кулона. При короткуватою верхньої частини тіла протипоказані масивні кулони на довгих ланцюжок. Підійде ланцюжок середньої довжини з дуже невеликим акуратним кулончиком.

Кулони можуть бути стильними та ошатними, і повинні радувати свою господиню. Бажано, щоб кулон був виготовлений з натурального матеріалу. Китайський пластик вже не в моді.

Звертайтесь і замовляйте виготовлення кулонів!