Технології виготовлення корпоративної та нагородної атрибутики

Штампування

Цей метод дозволяє виготовляти рельєфні тривимірні кінцеві вироби, і вважається вигідним при тиражах, починаючи з 2000 одиниць виробів і більше. Це пов'язано з тим, що при малих тиражах на ціну накладається солідна вартість оснащення, а її тривале виробництво в незалежності від тиражу виробів, збільшує терміни виконання замовлення.

Хімічне гравірування

Найбільш відомий, недорогий і швидкісний метод виробництва атрибутики. Перевагами даної методики є: швидкість у виготовленні і аж ніяк не висока вартість при дрібних і середніх тиражах. Виріб має два рівня, але при цьому з високою точністю передаються лінії та шрифти. Мінімальна товщина ліній може досягати до 0,15мм.

Лиття

Даний спосіб робить вірогідним виготовлення виробів найвищої складності з чудовим опрацюванням дрібних елементів, оскільки ця технологія використовується для виготовлення ювелірних виробів. Однак лиття це кропіткий, довгостроковий і досить дорогий процес, тим більше при виробництві виробів великими тиражами.

Сублімаційний друк

Технологія сублімаційного перенесення, більш відома як технологія ГРАВЕРТОН, досить багатофункціональна. Це пов'язано з тим, що з її допомогою, можливо, перенесення зображення на такі матеріали як кераміка, текстиль, метал, і на вироби, виготовлені з цих матеріалів.

Полімерна заливка

Самий простий і швидкий спосіб зробити вироби великим тиражем і при цьому витримати всі вимоги по зображенню. Даний спосіб може служити тільки частиною атрибутики і нести в собі логотип. Також використовується, коли іншими технологіями неможливо або складно передати повноту логотипу або зображення та деякі їх елементи.

Вишивка

Вишивка символіки потрібного розміру і кольору на тканині або виробах з тканини - нашивки, і вишивки.

Друк на тканині

Друк на банерній тканині потрібного зображення, дозволяє нанести малюнок в насичених кольорах, який є стійким до зовнішніх дій.