Корпоративні прикраси і подарунки

У нашій компанії можливе виготовлення прикрас для корпоративних клієнтів. Підвіски, кільця, ланцюжки, браслети на замовлення, а також всілякі оригінальні корпоративні подарунки співробітникам, партнерам або клієнтам на замовлення. Розробляємо індивідуальний дизайн виробів з символікою організації. Виробництво прикрас з різних марок кольорових металів, у тому числі надаємо допомогу в підборі та виготовленні прикрас з дорогоцінних металів. Продовження тексту...

Ви можете подивитися наш магазин прикрас, і зробити індивідуальне замовлення на виготовлення підвісок, можливі кільця на замовлення, а також ланцюжки на замовлення з корпоративними кулонами та інші прикраси. Виготовлення ланцюжків, так само як і виготовлення кілець, може здійснюватися як з кольорових металів, так і з дорогоцінних. Виготовлення браслетів з корпоративною символікою, може зайняти більш тривалий термін на виробництво, а ось кулони та підвіски на замовлення по індивідуальному ескізу можна зробити швидше, але треба враховувати той факт, що час на виготовлення індивідуальних виробів треба більший, ніж на виготовлення стандартних виробів.

Виготовлення корпоративних подарунків здійснюється на замовлення з різних матеріалів - метал, дерево, скло, пластик, шкіра, а також інші всілякі матеріали. Корпоративні подарунки можуть бути будь-якими, усі ідеї, які з'являються у замовника, ми можемо утілити в реальні вироби. Оригінальні корпоративні подарунки партнерам, клієнтам і співробітникам з корпоративною символікою, серйозна реклама компанії, а також це згуртований колектив.