Прапори та прапорці

Кожна країна має свою символіку, свій гімн і свій прапор, не є виключенням і компанії, а також різні організації. Прапори і прапорці - є відмінною рисою кожної країни і окремою корпоративною атрибутикою компанії в цілому. Наша компанія здійснює пошиття прапорів на замовлення різних розмірів. Вибір матеріалів, перш ніж замовити виготовлення прапорів, залежить від того, де розміщуватиметься прапор - на вулиці або в приміщенні, і яка символіка на нім буде нанесена. Продовження тексту...

Дуже важливу роль грають прапори у спортивному світі, адже перед змаганнями завжди проходить парад учасників, які гордо несуть прапори своєї країни, міста, клубу. Варто помітити важливість події - підйом прапора країни переможців під гімн, адже саме для цього моменту спортсмени прагнули до перемоги. Корпоративні прапори також використовують на всіляких виставках, презентаціях, зустрічах партнерів, і у тому числі часто використовуються зменшені копії прапорів - прапорці. Їх можна розмістити на столах, в невеликих приміщеннях і в автомобілях представників країн або певних організацій.

Виготовлення прапорців, відноситься до оперативної групи виробництва. Існує декілька способів їх виготовлення - індивідуальне пошиття і перенесення сублімації зображення на тканину.

Прапор є не лише символом державного надбання, а й атрибутом більшості громадських організацій. На сьогоднішній день власні прапори мають всі країни, державні служби, міста, сучасні фірми і компанії. Прапори можуть прикрасити собою інтер'єр будь-якого приміщення, фасад будівлі, вони створюють атмосферу урочистості і офіційності. Без них просто неможливо уявити жодного спортивного заходу.

Виготовлення прапорів набрало дуже широкий обіг. Сучасні виробники прапорів виробляють їх для різних цілей. Прапори часто виготовляються для рекламних цілей у вигляді маленьких прапорців, на які наносяться логотипи. Ні для кого не секрет що, це дійсно є ефективним способом реклами. Компанія, яка зважилася зробити прапор на замовлення, може бути впевнена, що з появою у них в офісі їх фірмового прапора співробітники будуть відчувати якусь згуртованість колективу, а тут не далеко і до виникнення командного духу. Завдяки цій сфері, виготовлення і продаж на замовлення прапорів або прапорців стали дуже прибутковими і затребуваними.

Продаж прапорів здійснюється і в спеціалізованих магазинах, але можна зіткнутися з однією великою проблемою. Справа в тому, що в наявності може не бути необхідної кількості зразків, та й з нанесенням логотипу компанії жоден магазин Вам не допоможе. У такій ситуації звернутися в компанію, яка займається виготовленням прапорів на замовлення, буде єдиним вірним рішенням. Пошиття прапорів має свої державні стандарти, які повинні обов'язково враховуватися при їх виготовленні. Тому надайте цю справу професіоналам. Такі фірми мають можливість застосовувати різні способи нанесення зображення на прапори. Використовуючи шовкографію, повнокольоровий або сублимаційного друк можна домогтися високої якості зображення на прапорах. Компанії, які дорожать своєю репутацією, користуються виключно сучасними технологіями і фарбами високої якості. Це і дозволяє їм добитися бездоганності, чіткості і найвищої якості зображення.

Можна замовити як одностороннє, так і двостороннє зображення прапора, який друкується на тканині. Основою найчастіше є поліестер, атлас, дуже щільна сітка та інші тканини, які схожі за структурою. Ще один важливий момент, якому потрібно приділити увагу при виготовленні прапорів - вибір кріплення. Це обов'язково потрібно узгодити з виробниками під час оформлення замовлення. У більшості компаній, що надають послуги виготовлення прапорів і прапорців існує послуга безкоштовної доставки в будь-яку точку країни, а постійних клієнтів чекає дуже приємний сюрприз - гнучка система знижок.
Оздоблення краю для вуличних прапорів має бути особливим. Для того, щоб збільшити термін служби виробу, використовується подвійний шов (при експлуатації в умовах низької легковажності) і посилення стропою. У цьому випадку по всьому периметру виробу вшивають дуже міцну стрічку всередину шва.

Сублімаційний термодрук вважається вищим пілотажем, так як вироби, які піддалися такого друку, абсолютно не вигоряють на сонці, їх навіть можна зі спокійною душею прати і прасувати. Така фарба витримає підвищення температури до 110 градусів і не втратить свого привабливого вигляду ні від тертя, ні від впливу на неї вологи.

При замовленні ретельно вибирайте тканину. Поліефірна тканина - класика жанру. У готовому вигляді виглядає набагато яскравіше за інших, але має один мінус - вона менш стійка. Атлас або сатин - підкреслить солідність і буде виглядати дорого. Прапор з блискучого атласу буде приковувати до себе увагу оточуючих. Фарба, нанесена на нього, оживе і заграє по-новому, буде блищати і переливатися. Сатин ж - зразок стриманості і гідності. Прапор із сатину - незамінна річ на презентаціях і прес-конференціях. При зйомках він не створюватиме відблисків.

Вирішивши замовити пошиття прапора - Ви зробите правильний вибір. Адже саме так, пройшовши весь процес оформлення замовлення, можна врахувати всі нюанси і вибрати найбільш вигідний варіант, який стане справжньою родзинкою і великим надбанням.