Бейджі

Пластикові бейджі або бейджики - це найбільш простий варіант, у зв'язку з економічністю виготовлення, їх частіше усього замовляють для проведення виставок, презентацій та інших заходів.

Металеві бейджі, є дорожчими, це елітні бейджі, їх також замовляють і як корпоративні бейджі різні великі організації для внутрішнього користування компанії. Адже бейджі металеві виглядають дуже презентабельно і дорого, що підвищує авторитет компанії в очах відвідувачів. Вони також досить таки популярні і у великих компаніях, приміром, у банківській сфері, як корпоративні бейджі.

Виготовлення бейджів є оперативним, якщо це пластикові бейджі або бейджики, оскільки можна просто прийти і купити бейджі зі складу, вставити потрібну інформацію або ім'я, і все готово. А ось наприклад металеві бейджі, залежно від матеріалу, можуть коливатися після вартості та термінів виробництва. Продовження тексту...

Бейджі - незамінний атрибут серед співробітників компаній і організацій, у яких велика кількість відвідувачів. Вони інформують людей про того, ким є володар бейджа, це дозволяє досягти більшого порядку та підняти імідж компанії.

Замовити бейджі, також можуть ресторани, бари, кафе, а також громадські заклади, де є великий потік відвідувачів, тому досить популярними є бейджі для ресторанів, барів, кафе і інших закладів подібного роду.

Бейджом називається почесний елемент уніформи або амуніції, який характеризує належність людини до тієї чи іншої компанії, а також показує займану посаду разом з ім'ям людини. Тобто бейдж розкриває інформацію про свого власника.
Якщо раніше використовувалися примітивні паперові бейджі, то зараз виготовлення бейджів охоплює більш широкий спектр матеріалів під своє виробництво. Найбільш популярними є металеві та пластикові бейджі. Фахівці в цій галузі виділяють основні види бейджиків:

1. Іменні пластикові бейджі, які зроблені з пластику строго під конкретну людину.
2. Металеві іменні бейджі, що включають в себе функціональні характеристики пластикових іменних.
3. Універсальні бейджі з функцією заміни інформації. Вони бувають як пластикові, так і металеві.

Металеві бейджі виготовляються за допомогою вирубки металевої заготовки з подальшою її обробкою. Розмір заготовки робиться в залежності від вимог замовника. Він завжди відповідає основному розміру бейджа. Далі заготівка покривається тонким кольоровим металевим шаром на якій, за допомогою тиснення наносяться основні написи і візерунки. Колір майбутнього бейджа і його дизайн завжди можна узгодити з виробниками.

Пластикові бейджики виготовляються з різних типів пластику. Аналогічним способом робиться заготівля, але друк на пластику відбувається іншим чином. Зображення і написи наносяться за допомогою тамподруку і шовкотрафарету. Друк має властивості довговічності і за бажанням рельєфності всіх завданих візерунків. Продаж бейджів з пластику більш популярний, ніж з металу. Справа в тому, що металеві бейджі коштують на порядок дорожче, але зате надають солідності і стильності.

Також при замовленні бейджів потрібно враховувати спосіб його кріплення до одягу. Вони бувають чотирьох видів:
1. Кріплення за допомогою шпильки
2. Кріплення за допомогою магніту
3. Кріплення за допомогою простої шпильки
4. Кріплення прищіпкою до мотузочки, яка одягається на шию.

У будь-якому випадку вартість бейджа від виду кріплення не змінюється. Але його важливо враховувати при замовленні бейджа, адже не кожне кріплення візуально підходить до того чи іншого бейджа.

Бейджі виготовлення і продаж бейджів це дуже популярні інтернет запити. Це свідчить про те, що є пропозиції у виробників і попит покупців.