Корпоративна атрибутика на замовлення

Пропонуємо широкий вибір корпоративної атрибутики на замовлення - бейджи, запонки і кулони, фірмові брошки та шпильки, шпильки для краватки та інші корпоративні атрибути. Корпоративна атрибутика, як і нагородна атрибутика, виготовляється нами в основному з різних марок кольорових металів, колір металу може бути в золоті, сріблі, бронзі, а також інші варіанти покриття. Вироби оформляються у фірмовому стилі по ескізу замовника, покриваються емалями, інкрустуються каменями та інше. Кожен виріб є індивідуальним і виготовляється на замовлення різними накладами. Читати далі...

Бейджі і бейджики

Здійснюємо виготовлення бейджів при використанні різних матеріалів, це можуть бути як бейджі металеві, так і пластикові бейджі, матеріал з якого складаються бейджі, залежить від бюджету компанії, а також від їх цільового застосування. Якщо треба замовити іменні бейджі для ресторанів, то оптимальним рішенням будуть металеві бейджі з посадочним місцем під прізвища, оскільки вони надають солідності закладу та підкреслюють фірмовий стиль. Якщо їх роздають відвідувачам виставки в масовій кількості, тоді краще використовувати недорогі пластикові бейджики, оскільки їх виготовлення буде економічно обґрунтованим і купити бейджі цієї категорії, зможе будь-який відвідувач, якщо вони не роздаються безкоштовно. Також існує така категорія, як корпоративні бейджі, і краще робити такі бейджі з металу. Київ та інші великі міста, це місця, де бейджі користуються особливою популярністю, їх можна побачити у багатьох закладах.

Запонки і затиски для краватки, кулони, брошки, шпильки та підвіски

Затиски для краватки і запонки на замовлення виготовляються із спеціальними накладками, які оформлені у фірмовому стилі. Затиск для краватки з фірмовою символікою, це імідж організації в особі співробітників, які її представляють, адже затиски і шпильки для краватки завжди на видноті, вони полі зору. Виробництво корпоративної атрибутики досить таки велика область, сюди входить як виготовлення запонок на замовлення, та і виготовлення кулонів, усе це є корпоративною символікою, яку бачить публіка, і по якій оцінюють організацію. Для краватки, можна вибрати затиски в декількох варіантах, форма затиску і покриття Надаємо можливість замовити атрибутику по персональному ескізу, ми також пропонуємо англійські шпильки, які можна купити по каталогу, а також виготовлення брошок У нас можна оформити кулони на замовлення як корпоративні, так і можливо замовити кулони з фотографіями. Для силових структур, ми пропонуємо виготовлення кокард та фрачників (значок на лацкан піджака) з металу, за допомогою різних технологій. Можливо також придбання таких корпоративних атрибутів, як затиски для грошей та індивідуальні металеві візитки.

Виготовлення і продаж корпоративної атрибутики

Виготовлення корпоративної атрибутики здійснюється досвідченими майстрами, у нас можна купити атрибутику на замовлення і ми виготовимо її в точності по ескізу. Продаж корпоративної атрибутики, а також продаж нагородної атрибутики, здійснюється співробітниками нашої організації, які мають високий технічний рівень підготовки і можуть допомогти, в розробці дизайну та в правильному підході, при замовленні корпоративної атрибутики.