Вимпела, пошиття вимпелів

Як і у будь-яких інших сферах, виготовлення вимпелів ділиться на дорогі варіанти і варіанти економ класу. Більше ексклюзивний варіант, це пошиття вимпелів, з можливою вишивкою на них. Також ми пропонуємо стандартні готові вимпела, зроблені із спеціального матеріалу, який призначений для оперативного нанесення зображення. Продовження тексту...

Вимпел НСПУ
Вимпел "Покер Турнір 2009"

В наші дні вимпела стали активно використовувати компанії не пов'язані із спортом. У таких випадках при виготовленні вимпелів на них зображують корпоративну символіку компанії. Вимпела можна зустріти на різних міжнародних конференціях, виставках, симпозіумах і практично завжди їх застосовують на всіляких спортивних змаганнях та інших подіях пов'язаних із спортивним світом.

Пошиття вимпелів, а також виготовлення вимпелів здійснюється з урахуванням методу, яким будуть наноситися малюнки на матеріал вимпела. Тобто вибір тканини залежить від способу друку на вимпелі. Серед тканин велику популярність мають сатин, атлас, штучний шовк і флажная сітка. Досвідчені фахівці компаній завжди підкажуть, яку тканину використовувати і яким способом виробляти на ній печатку. Це ще один плюс при пошитті і виготовленні вимпелів на замовлення. Серед методів печаток використовують шовкотрафаретний друк і сублимаційного термодрук. Той і інший метод дуже хороший. Іноді використовують ручну вишивку на тканинах. Пошиття вимпелів ручною вишивкою дуже ефектне, але дороге задоволення.

Що стосується зображень на вимпелах, то вони бувають повнокольоровими, зі спецефектами і вишитими. Якщо перші два типи зображень давно звичні, то малюнок з вишивки доступний далеко не завжди в продажу. Звичайно, фірмам виробникам можна поставити будь-яке завдання і вони в найкоротші терміни виконають всі Ваші вимоги та побажання. При виробництві вимпелів необхідно визначиться з кінцевою формою, які, як відомо у вимпелів бувають найрізноманітніші.

При замовленні вимпелів необхідно враховувати місце їх застосування. Якщо їх потрібно, наприклад, 100 штук, то немає необхідності витрачати гроші на дорогі матеріали та друк. Це стосується випадків, коли вони використовуються як сувеніри або реклама. Якщо ж це важлива подія - не обійтися без витрат на виготовлення.

Продаж вимпелів завжди була популярним заняттям, яке не вимагало особливих критеріїв. Продажем займаються як фірми виробники, так і прості люди, які в основному продають сувенірні вимпела.

Вперше вимпела почали застосовувати на військових кораблях для відмінності державної належності і типу судна (бойове, товарне і т.д.). З плином часу їх функціональна роль змінилася, а застосування розширилося. Зараз під вимпелом розуміють невеликий прапорець з логотипом або змістовним візерунком, який використовується для збереження пам'яті про яку-небудь подію або захід. На кораблях вони використовуються до цих пір.

Будь-які серйозні організації, компанії, спортивні клуби і т.д. мають свої вимпела, що дозволяє виглядати солідно і стильно на загальному тлі. Ринок надає можливість купити готові вимпела, але це часто влаштовує лише колекціонерів аматорів. Хороший і якісний вимпел можна придбати тільки з рук людини належить до тієї чи іншої організації. Вони ж у свою чергу замовляють вимпела на замовлення. Таке виготовлення вимпелів дозволяє втілити в дизайн вимпелів тільки кращі опрацьовані і продумані фантазії й рішення. Якщо врахувати, скільки різних подій проводять серйозні організації, то вимпела їм потрібно виготовляти величезними партіями, так як не один захід (наприклад, спортивне) не обходиться без обміну вимпелами, що в деякій мірі дозволяє зберегти пам'ять про подію, що сталася.

У нашій компанії можна замовити індивідуальний пошив вимпелів, будь-яким тиражем!